Natinuel

Natinuel
on uue põlvkonna biotseutiline sari, mis on loodud ja kujundatud viidates põhjalikele teadusuuringute analüüsile naha üldises vananemises (krono ja fotovananemine) ning pöörates erilist tähelepanu mitmetele bio-funktsionaalsetele ja struktuursetele muudatustele, mis tekitavad erinevaid nahaprobleeme.

Ainus iluravi sektor, mis on testitud ja heaks kiidetud A.M.I.A poolt. (Itaalia Arstide Assotsiatsioon, mis on spetsialiseerunud anti-age uurimustele ja õppeprogrammidele) NATINUEL biotseutiliste preparaatide kumulatiivne tõhusus (koostoime) on teaduslikult kinnitatud. See on kosmeetiliste toodete uus liik, mis on suunatud võitlemiseks naha vananemisega:

• omavad kõrget biokeemilist aktiivsust ja täpset sektoriaalset mõju 
• tekitavad vananemisvastast, kortse siluvat toimet, mis oma efektiivsuselt ületab kõik kosmeetilised preparaadid 
• stimuleerib bioloogilist noorendamist ja muutust rakkudes, samuti uuendab nii epidermist kui ka dermist
• mõjutavad mbiokeemilisi mehhanisme, mis tekitavad miimilisi kortse.

Natinuel kui esteetilise dermatoloogia kosmeetilise ravi aluseks on süsteemne lähenemine, mis sisaldab peelinguid professionaalse spetsialisti juures + farmatseutilist kodust ravi. Selline süsteemne lähenemine on andnud lausa sensiatsioonilisi tulemusi, mistõttu on tagatud ka maailma tähelepanu ja tunnustuse sarjale! Tooted on salongis olemas!

Mandlihooldus on unikaalne ravi- väga õrn, kuid väga tõhus ning on mõeldud kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule ja kuperroosale kalduvale nahale. Seda võib teha enne või pärast kokkupuudet päikese või solaariumiga. Hooldus sobib eriti hästi aknele kalduvale nahale, ka selle aktiivses faasis ning ebaühtlase hüperpigmentatsiooniga nahale. Mandli ravi aitab parandada ja normaliseerida nahaärritust, et tugevdada naha barjääri ja tasakaalustada epidermise rakkude tootmist.

Mandlihooldust saab teha aastaringselt, isegi suvel, ilma riskita, kartmata naha tundlikkust päikesevalguse ja soovimatu hüperpigmentatsiooni suhtes. Mandlihooldus aitab ära hoida naha foto vananemist, kuna muudab naha vastupidavamaks ja vähem tundlikuks UV kiirgusele. Mandli ravi on ideaalne terve ja noorusliku naha säilitamiseks, muutes naha pehmeks ja siledaks.
Protseduuri sagedus: 1 protseduur nädalas terve aasta jooksul.
Hoolduse kestvus: 60min
Hoolduse maksumus: 55€
Lisa mehaaniline puhastus 7€


Kui soovite broneeritud hoolitsuse aega muuta või tühistada, siis lugupidamisest teiste klientide ja kosmeetikute vastu palume Teil sellest teatada hiljemalt 24 tundi enne hoolitsuse algust. Vastasel korral kehtib tühistustasu 80% Teie poolt broneeritud hoolitsuse hinnast. Püüame vastu tulla ka hilinejate soovidele ja pakkuda hoolitsust täies pikkuses, kuid kahjuks ei pruugi see alati võimalikuks osutuda.